Sklep rowerowy Zakopane – poznaj nas bliżej

 

Wojciech Kiszela

Właścicielem sklepu rowerowego w Zakopanem, który obsługuje kolarzy z Zakopanego i okolic, jest mgr AWF Wojciech Kiszela – ratownik WOPR, instruktor narciarstwa i snowboardu.

Pasję rowerową zaszczepiono we mnie w Zakopiańskim Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego. Jazda na rowerze była jednym z elementów treningu. Od tamtych czasów nie rozstaję się z rowerem.

Z serwisem i sprzedażą rowerów jestem związany już od czasów studenckich, kiedy to pracowałem w znanym krakowskim sklepie rowerowym BIKERSHOP. Kiedy firma ta otworzyła swój oddział w Zakopanem, od pierwszego dnia działalności przez 6 lat byłem jego kierownikiem.

Przez lata prowadziłem własną działalność rowerową w Zakopanem. Jestem także związany z dużą warszawską firmą AIRBIKE – pracowałem jako kierownik oddziału w Zakopanem przez 9 lat. Na Podhalu w branży rowerowej jestem postacią rozpoznawalną, ponieważ jestem z nią związany od początku lat 90 – tych.

Najlepszą wizytówką sklepu rowerowego jest wyselekcjonowany asortyment rowerów i akcesoriów oraz serwis rowerowy w Zakopanem. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz właścicieli wypożyczalni rowerów.